Anyia

Strážce brány Anyia

Je poslední známou Strážkyní brány, nesoucí obrovské břemeno. Její mistr zemřel, její jediný přítel zmizel a ona sama nyní musí čelit démonům, kteří začali sužovat Choriu. Zjišťuje, že si nevystačí jen se znalostmi a zbraněmi svého mistra, na své cestě bude potřebovat nové přátele.

Physical Description

General Physical Condition

Anyia je v nejlepší věku, s ladnými energickými pohyby. Působí však křehce a zranitelně, ačkoli je její tělo štíhlé, nemá skoro žádné svalstvo ani sílu.

Body Features

Vysoká štíhlá postava s malým poprsím a úzkými boky.

Facial Features

Má bledou úzkou tvář a velké tmavě modré oči mandlovitého tvaru. Její vlasy mají původně uhlově černou barvu, avšak Anyia si je po odchodu z Urmenënu začala barvit na bílo.

Identifying Characteristics

Anyia používá vůni z borového jehličí, kterou si sama vyrábí. Ve vůni je možné také trochu cítit pryskyřici. Lze ji také poznat podle hole z ebenového dřeva, na níž jsou vyřezány bytosti z temného světa, se vsazeným diamantem fialové barvy.

Physical quirks

Anyia je pravák, její typický postoj je pohled stranou s rukama skříženýma na prsou, když se ocitne v nepříjemné situaci.

Speciální schopnosti

Temná magie

Apparel & Accessories

Ve vlasech nosí upevněnou růži, vytvořenou z plátků borovicové kůry. Nosí na sobě prosté šaty bílé barvy, které které téměř splývají s odstínem její kůže. Šaty jsou bez výštřihu, zahalující dokonce i krk, lemované plnými modrými pruhy. Kolem útlého pasu má upevněný střbrem zdobený opasek, na němž má uvázanou dýku z elfské oceli a váček s bylinami. Když cestuje, nosí přes ramena přehozený tmavý těžký plášť, lemovaný liščí kožešinou. S sebou také vždy nosí Hůl temnot a Lexikon démonů, který nosí u pasu jako brašnu, připevněný zdobeným plátěným pásem šikmo přes tělo.

Mental characteristics

Personal history

Vzdělání

Anyii se dostalo pouze základního vzdělání, avšak jako učenka mistra Ärvendüa získala poměrně obsáhlé znalosti o Temném světě, jeho obyvatelích, i temné magii. Naneštěstí jsou její znalosti povětšinou teoretické.

Zaměstnání

Do doby, než se jí do ruky dostala Hůl temnot, byla Anyia pouhou učednicí mistra Ärvendüa, po něm pak přejala povinnosti Strážce brány.

Dosažené úspěchy

Jejím největším dosavadním úspěchem bylo vyhnat mocnou noční můru z kiptunari Timorana.

Failures & Embarrassments

Mentální traumata

Morálka a filozofie

Tabu

Anyia by nikdy nezradila přítele, nikdy by se nespolčila s démonem a nikdy by si nenechala ujít příležitost démona zničit.

Personality Characteristics

Motivace

Likes & Dislikes

Anyia nesnáší démony, temný svět, temnou magii a vše s tím spojené. Samotné se jí příčí temnou magii používat a dělá to pouze tehdy, je-li to třeba. Nemá také ráda tmavé a temné věci, proto se také rozhodla pro změnu vlastního vzhledu, který byl již od mala temný. Anyia má ráda zvířata, kterých za svůj život potkala málo. Má ráda slunné počasí, kdy je všude plno světla. Nemá ráda, když jí někdo upřeně zírá do očí.

Virtues & Personality perks

Anyia je zodpovědná, odvážná, má smysl pro povinnost. Je však také bázlivá, má málo sebedůvěry, je stydlivá. Uvnitř skrývá velkou bolest, která se tu a tam projeví navenek. Je čestná a velice empatická, moc toho nenamluví a raději spíše poslouchá.

Vices & Personality flaws

Má zlozvyk uhýbat podlehům do očí, není ji to příjemné. Drží se stranou a svým zjevem i tónem hlasu působí plačtivě a depresivně na své okolí. Snadno propukne v pláč.

Social

Social Aptitude

Extrémně nespolečenská

Mannerisms

Když Anyiu přemůžou emoce, spouští se u ní slzy. Pláče když je šťastá, smutná i rozzuřená. Pokud se ji někdo dotkne, celá ztuhne, jakoby strachy, není zvyklá na dotek od nikoho jiného kromě Meliara.

Hobbies & Pets

Ráda vytváří šperky a ozdoby z přírodních materiálů.

Speech

Mluví hodně potichu a málo artikuluje, takže vlastně mluví spíše sama k sobě. Je proto problém občas jejímu mumlání rozumnět. Její hlas zní plačtivě a melancholicky.

Relationships

Anyia

Známý (Trivial)

Towards Eladrin

-1

Honest


Eladrin

Známý (Trivial)

Towards Anyia

0

Honest


Londovain

Tajná láska (Important)

Towards Anyia

4
1

Dishonest


Anyia

Tajná láska (Important)

Towards Londovain

4
2

Honest


Current Location
Živočišný druh
Elf
Etnická příslušnost
Year of Birth
49 před Darem 21 Years old
Místo narození
Vesnice Litar, Urmenën
Spouses
Siblings
Children
Současné bydliště
Biologické pohlaví
žena
Sexuální orientace
muži
Oči
Mandlovitého tvaru, tmavě modré a neskutečně hluboké
Vlasy
Původní barva jejích vlasů je černá, avšak začala si je barvit na bílou
Výška
176cm
Hmotnost
47kg
Known Languages

Elfský jazyk - rodilý mluvčí

Obecná řeč - komunikativní, pouze v mluvené formě


Komentáře

Please Login in order to comment!