BUILD YOUR OWN WORLD Like what you see? Become the Master of your own Universe!

Były sobie Świnki Trzy

Oink oink, hrum kłiii     Notatka z Gildyjnej tablicy ogłoszeń
    Uczestnicy misji:  
  • Leonardo Sunnyclaw
  • Sasha Dangernoodle
  • Pitu Pitu
  • D
  Istotne postacie:  
  • Mała Świnka - wysłannik zleceniodawcy
  • Zleceniodawca - nieznany
  • Czerwony Kapturek - podejrzana
  • Babcia Kapturka - przykrywka podejrzanej
  • Smerfny Kolektyw Dochodzeniowy
  Opis zlecenia:   Po enigmatycznym wpisie na tablicy, grupa członków gildii wyruszyła w ślad za prosiakiem w Tyglowe alejki. Po krótkiej trasie odnaleźli enigmatyczny portal. DALSZA CZĘŚĆ WPISU POCHODZI Z PRZESŁUCHAŃ CZŁONKÓW GILDII PRZEBYWAJĄCYCH NA OBSERWACJI SKRZYDŁA SZPITALNEGO GILDII WYDZIAŁ PSYCHIATRYCZNO-MENTALNY. Z tego też powodu nie mogą być uznawane jako dowód w toczącym się oskarżeniu Gildii przez ******* (wykreślono).   Członkowie zeznają że przenieśli się do bajkowego wymiaru gdzie bajki dla dzieci mają swoje chore odbicie. W tym miejscu ich deklaracje i gdybania miałby się niejako materializować - Pacjent Sahsa wspomina że gdy opowiedziała o złym czerwonym Kapturku miało by się to rzekomo stać prawdą.   Po przebadaniu zrujnowanego wozu, z ładunkiem udającego się rzekomo na targ, odkryto zwłoki dwóch ludzi (podają że to śniniołaki). Po zaweodzącym wyciu odnaleziono chatkę w lesie należącą do babci Kapturka ( ponoś linkantrop). Po krótkiej akcji dywersyjnej mającej na celu wystraszenie Babci ( wskoczenie Leonida przez okno) - Babcia kapturka wystraszona zatelefonowała do Leśniczego ( i najprawdopodobniej samego Kapturka niejakiego Czerwonego). Po przybyciu malutkiej dziewuszki która przemieniła się w Wielkiego Złego Wilka doszło do walki gdzie Gildia miała odnieść sukces. LEKARZE ZAUWAŻYLI ŻE PODCZAS PRZESŁUCHANA PACJENCI WYKAZALI NIEZDROWĄ EKSCYTACJE PODCZAS OPISU KATOWANIA KAPTURKA - wysunięto podejrzenie skłonności przemocy wobec nieletnich. Po konfrontacji mieli udać się z pobitą małoletnią do domostwa Trzech Świnek. Odnaleziono ostatniego świniołaka ukrywającego się w studni wraz z dobytkiem. Pozwolono ujść z życiem świni warz z Małą Świnką i Członkowie gildii podają że zawłaszczyli sobie dobytek poszkodowanego. Czewonego Kapturka odesłano samotnie w ciemny las (ponowny brak odpowiedzialności wobec nieletnich)   Gdy próbowali odnaleźć portal powrotny zlokalizowany koło rozbitego wozu z początku notatki, natknęli się na Smerfii Kolektyw Detektywistyczny - wykazali agresję wobec Smerfów chcąc je pochwycić żywcem - Ponowna agresja względem małych istot. Po przekroczeniu portalu w skale mieli się znaleźć w Tyglu.   Notatka od Jima Paluszka - niziołka który odnalazł Członków Gildii.    
No PANIE !!! Oni tam leżeli! Kulali się w kałużach, cali w błocie. Oni gadali coś o Smefrach i Wilkach co zdmuchują domy Świnkom ! JA SIĘ BAŁEM !!! cztery persony w majaczeniu w zbrojach i bronią w rękach gadając od rzeczy, nie są tym co niziołki lubią znajdować na zalewaczu swojego sklepu !!!!   Notatka Służbowa straży Miejskiej Tygla
    Lekarze dyżurni Skrzydła Szpitalnego wnieśli do Pani Halinki o nadanie kuratora celem czasowej obserwacji pacjentów pod kątem wzmożonej agresji wobec małych i nieletnich - wniosek jest rozpatrywany.

Comments

Please Login in order to comment!