teta Polly Pšenková
Teta Polly Pšenková je dlouholetá zaměstnankyně Lázní pod Hradbami, kde pracovala už v dobách, kdy dnešní majitelka Lylie Brilante byla ještě učednicí. Je to žena v letech, s neustálým úsměvem a bezednou studnicí historek, které vypráví s takovou vervou, že člověk občas zapomene, proč za ní vlastně přišel.
Má přehled o všech, kdo lázněmi prošli, a pokud někdo něco tají, je dost možné, že teta Polly to ví dávno před ním. Často sedává v koutě s ručníkem přehozeným přes rameno, sleduje dění a komentuje ho s nadhledem ženy, která už viděla úplně všechno.
I když si udržuje veselou a přátelskou povahu, dokáže být drsná a nekompromisní, když je třeba. Pokud se někdo snaží lázně využít k nekalostem, obvykle je to právě Polly, kdo mu přátelsky, ale důrazně naznačí, že by měl změnit plány.
Byla mezi prvními, kdo si všiml Lase Šimunce, když pracoval v lázních, a přestože o něm neměla nic špatného co říct, tvrdila, že byl snad až příliš hodný na to, aby v Ife přežil.

Current Location
Živočišný druh
Etnická příslušnost
Other Ethnicities/Cultures
Datum narození
14. 11. 1182
Year of Birth
1182 VL
45 Years old
Children
Gender
žena
Related Reports