Succubus Club Building / Landmark in Chicago by Night with M3 | World Anvil
BUILD YOUR OWN WORLD Like what you see? Become the Master of your own Universe!

Remove these ads. Join the Worldbuilders Guild

Succubus Club

Succubus Club jest jednym z najbardziej egzotycznych miejsc w Chicago. Z jednej strony nowoczesny i popularny, ale zarazem najdziwniejszy klub w mieście. Duży trendy dance club w magazynie ze starej cegły, stylowy lecz nieco zmyślny. Mimo że został całkowicie odnowiony, część starych belek i cegieł pozostawiono tworząc rustykalne wnętrze. Liczne boczne balkony, podwieszane platformy taneczne, ogromny centralny bar, liczne side-bar, galeria sztuki i loża VIP i labirynt. To miejsce gdzie zespoły takie jak The Cure, Velvet Underground czy Laurie Anderson dają występy, a przewodnim stylem są czarne farbowane włosy i czarne ubrania, kontrastując z bladą cerą. Część Panków i Yuppe również tutaj przesiaduje, szczególnie ta, którą cieszą galerie sztuki.   Po minięciu garderoby i toalet rozciąga się obraz obniżonego Dance Floor otoczonego wyżej licznymi stolikami, a na prawo po długości ściany znajdują się loże. Główny bar jest na wzniesieniu na prawo od wejścia natomiast po lewej obok schodów prowadzących do piwnic klubu w których znajduje się rozsławiony Labirynt, znajduje się boczny bar otoczony hookerami. Po prawej stronie obok lóż znajdują się również schody na otwarty balkon nad dance floor. Na piętrze znajduje się DJ Box do którego prowadzą również schody znajdujące na tyłach kompleksu przed pokojami obsługi.   Na piętrze balkonowym tuż nad bocznym barem znajduje się jego odpowiednik, całe piętro zawiera miejsca do spędzania czasu w towarzystwie. Masę stolików i trybun. Na tylniej ścianie znajduje się DJ Box, jest również możliwe połączenie go chowanym mostkiem z jednym z trzech podwieszanych balkonów zrównanych z tym piętrem. Często na tym balkoniku grają zespoły zapraszane do Klubu.  

Reality & Elysium

Przeznaczenie / Funkcja

Succubus Club jest swego rodzaju bezpiecznym gruntem dla Rodziny Chicago, z tego też powodu zwykle można tutaj zastać różnych Kainitów. Dla niektórych to miejsce stało się niemal domem.

Projekt

Klub składa się z kilku części.

Reality

  • Główna część kubu z Dance Floor, rozciągająca się od głównego wejścia. Jest tak nazywana lecz nigdzie nie występuje oficjalne jej nazewnictwo.
  • Elysium

  • Balkony nad Reality. To zabawna nazwa nawiązująca do Kainitów taki, dowcip właściciela. Mimo to Elysium jest zupełnie innym miejscem w stosunku do Reality. Atmosfera panująca tutaj jak i muzyka daje możliwość do spokojnego prowadzenia rozmowy. Sprawa ma się inaczej kiedy organizowane są tutaj koncerty.
  • Labirynt

  • Podziemia klubu, mają one swoje własne wejście oznaczone neonem.
  • Brennon Biuro i Apartament

  • prywatna część właścieciela klubu
  • Lodge Vip

  • Loża VIP zawiera galerię sztuki
  • Wejścia

    Budynek posiada jedno główne wejście, do którego zwykle ciągną się długie kolejki, lecz z jakiegoś powodu bramkarz przepuszcza członków rodziny bez konieczności stania w niej. Warte wspomnienia jest również osobne wejście do Labiryntu - podziemnej części klubu. Schodach zarówno do Labiryntu jak i Elizjum oznaczone są świecącymi neonami. Klub posiada dwa wyjścia ewakuacyjne na tyłach budynku.

    Wygląd i odczucia zmysłowe

    Już przy wejściu wita nas grana tego wieczoru muzyka, zazwyczaj Jazz, wszelkie odmiany Roku i Punku, ale i współczesna dyskotekowa. Natomiast nasz nos poraża mieszanka wszelkiej maści perfum, dalej jest już pod tym kątem lepiej.

    Zmiany

    Budynek to stary 5 piętrowy magazyn, wykonany jeszcze z cegły. Sądząc po lokalizacji w centrum ma długą historię.

    Architektura

    Rustykalna, w trakcie odnowy zachowano część starych belek i cegieł. Lecz przełamana jest ona nowoczesnością w postaci podwieszanych balkonów, oświetlenia dla dance floor czy barów i lóż.

    Historia

    Budynek ma bogatą historię w Chicago. Początkowo służył jako magazyn rozładowczy, lecz w czasie Wojen Cywilnych w Stanach stał się magazynem do przechowywania towarów od amunicji po wełnę. Jakimś cudem przetrwał Wielki Pożar, później przechodził z rąk do rąk różnych właścicieli. Jedni umarli, inni sprzedawali go bez większego powodu. Niektórzy historycy wierzą, iż w czasach prohibicji wszedł w posiadanie Al'a Capone i stał się miejscem sprzedaży nielegalnych towarów, z dala od oczu wścibskiej policji. Mimo wszystko brak jakikolwiek wzmianek o sprzedaży czy zatrzymaniach w magazynie pod zarzutem nielegalnej sprzedaży trunków. Po okresie prohibicji, magazyn stał w nieużytku przez wiele lat i brak informacji kto był jego właścicielem w tym czasie. Kiedy jeden z Agentów Rządowych zajął się sprawą nieuregulowanych podatków, niepowiązany prawnik spłacił wszystkie zaległe należności. W okresie 2 Wojny Światowej firma pertnerska Ballard, Anderson i Baitman wyciągnęła liczne korzyści z posiadania magazynu, aż do 1950r. kiedy to sprzedała to Firmie Pracownika i od tego czasu była wydzierżawiana. W latach 60 wielu właścicieli poszło z nurtem i przemieniało je na inne zastosowania tak też stało się z magazynem. Został przerobiony na restauracje Stonewall. Lecz ta nie funkcjonowała poprawnie z powodu licznych gryzoni i nawet najlepsze jedzenie nie zachęcało do odwiedzin tego miejsca. Po wielu latach miejsce stało się pierwszym klubem o nazwie Atomic Cafe, miejsce w którym występowały zespoły od Four Top's po The Dors. Klub funkcjonował do 1973 kiedy to umarł włąściciel. Na jego miejscu powstał Stardust wyrosły na fali disco. Jednak plotki o napaściach, zniknięciach, a nawet morderstwach zmniejszyły popularność, aż w końcu śmierć Disco doprowadziło do śmierci klubu. Przez rok budynek stał nieużywany. Nowy właściciel odnowił niemalże całkowicie jego wnętrze. Pozostało jedynie kilka drewnianych belek, a o dawnej chwale Stardust przypomina tylko rozpoznawalny Dance Floor i główny bar. Nowy właściciel tajemniczy Kolumbijczyk, szczególną uwagą darzył piwnice. Zostały one poszerzone a na ich miejscu powstała scena i labirynt oraz bar. W 23 maja 1982 po kontrowersyjnej śmierci kilku pracowników budowlach, drzwi klubu zostały ponownie otwarte przez Brennon'a Tornhill'a jako Succubus Club. Klub stał się ogromnym hitem po otwarciu i takowy pozostaje do dziś dzień. Brennon odświeżył i przemodelował wnętrza klubu już dwa razy do dnia dzisiejszego.
    Rodzaj
    Dance club
    Powiązany Raport (miejsca drugorzędne)
    Related Plots

    Remove these ads. Join the Worldbuilders Guild

    Komentarze

    Please Login in order to comment!