Sünnipäevapidu

Päev väärt tähistamist

Õnnitlused, kallis kodanik! Olete jätkuvalt elu raskustele vastu pidanud ja see nõuab suurt tähistust. Palju õnne selle toreda päeva puhul!
— Sotsiaalministeerium
  Sünnipäeva peod on üritused mis loogiliselt toimuvad sel päeval millal inimene sündis. Lõhelalased armastavad tähistada igat oma elu sünnipäeva, sest nende arvates on elu haruldane ja iga inimese sünd on omat moodi ime.  

Tähistamine

Sünnipäevade tähistamise meetodid on kohutavalt mitmekesised. Mõned istuvad kodus oma isikliku arvuti taga, ning räägivad sõpradega või tegelevad oma hobidega. Sellised kodanikud on valitsuse lemmikud, kuna nad tavaliselt ei riku parteipoolt etteseatud seadusi. Kahjuks kõik kodanikud ei ole nii üksikud ja riigile kasulikud. Mõned pidutsevad pisut ohtlikumate tegevustega.  

Igavad üritused

Tavalised sünnipäevapeod on toidurikkad üritused mis võivad toimuda kas kellegi kodus või riigi poolt määratletud sünnipäevahoovides. Traditsiooniliselt süüakse peo ajal kiluvõileibu ja magustoite mis sarnaneb vastlakuklitega.   Üks väga populaarne viis kuidas sünnipäeva aega veeta on vanade piltide sirvimine. Niimoodi saab sünnipäevalaps ja tema külalised meelde tuletada vahvaid aegu ja üritusi mis toimusid eelneva aasta jooksul.   Rikkamad inimesed (kes on peaaegu alati ka partei liikmed) kasutavad virtuaalreaalsus aparaate mis lasevad neil taas kogeda oma elus toimunud sündmusi. Need masinad on ka kasulikud neile kes soovivad sõbra sünnipäeva kodust nautida ilma, et peaks kohale minema.

Illegaalsed tegevused

Paljud arvavad, et sünnipäevapidu ei ole korralik pidu ilma alkoholita. Sellised inimesed kipuvad korjama kõik oma tänava joodikud ühte kohta kus nad alustavad oma peoga, aga pidu ei pruugi seal lõppeda. Tihtipeale peab riik saatma välja linnamiilitsa, et purjus pidutsejad kokku korjata ja arestimajja visata.   Kui keegi on mitu sünnipäeva järjest vahele jäänud võib riik saata nad arenduskeskusesse kus nad saavad korraliku õpetuse seadusest ja kohusetundlikusest riigi ees. Haruldastel juhustel tarbivad mõned ka kangemaid narkootikume. Lõhela Rahvapartei karistab sellised kuritegijaid kohese surmanuhtlusega. Niipea kui miilits näeb et sünnipäeva tähistavad inimesed tarbivad illegaalseid ained, võib ta kuulutada et nad on parteivastased rahva revolutsiooni vaenlased.

Comments

Please Login in order to comment!
Powered by World Anvil