Remove these ads. Join the Worldbuilders Guild

Stabilos

Assets

We wszystkich świątyniach Stabilosa funkcjonują depozyty na kosztowności i pieniądze do których można wpłacać bogactwa otrzymując poświadczenie i wypłacać je w praktycznie dowolnej innej świątyni czy klasztorze. Za przetrzymywanie dóbr pobierana jest jedynie niewielka prowizja. Z tego też względu klasztory Stabilosa są często dobrze zabezpieczonymi twierdzami z dużą ilością straży.

Territories

Świątynie i Klasztory Stabilosa znajdują się w większych dużych miast Erry oraz Ienii, a także niektórych miastach Satedii, Dresder, Mary, Centurii i Erry.

Military

Siła militarna Klasztorów Stabilosa uznawana jest za znaczącą. Rycerze Stabilosa oraz jakie kapłani to dobrze uzbrojeni wojownicy preferujący otwarta walkę wręcz. Ze względu na bogactwa jakimi dysponują klasztory, strażnicy świątyń są niemal równie dobrze uzbrojeni co regularnie wojska Imperiów w krótszych funkcjonują.

Tenets of Faith

 • Prawo i Uczciwość
 • Priesthood

  Kapłani Stabilos to zwykle prawi rycerze. Przedkładają pancerze ponad ornaty. Ty zwykle są w kolorach szarych, ciemno-stalowych i czerwonych.

  Prawo ponad wszystko

  Type
  Religious, Organised Religion
  Demonym
  Stabilici

  Remove these ads. Join the Worldbuilders Guild

  Comments

  Please Login in order to comment!