Remove these ads. Join the Worldbuilders Guild

Mirall Evensson

Mirall je mladší z bratrů Evenssonů s nimiž se podílel na organizaci skupiny Mírovců, ačkoliv vyrůstal v jiném prostředí. Později své bratry zradil a spojil se s kredevskými vojáky.  

Fyzické údaje

  • Pohlaví: ♂
  • Hmotnost: 65 kg
  • Výška †: 91 cm
  • Uši: překlopené
  • Srst: hladká
  • Barva srsti: bílá s játrovými znaky
  • Barva očí: oříškové
 

Vzhled

Narozdíl od svých dvou bratrů je Mirall mnohem drobnější postavy, bez vyrýsovaných svalů a jizev všude po těle, co by naháněly strach. Navíc vzhledem ke své minulosti nemá ani kupírované uši s ocasem, což ho od svých kolegů v praxi značně odlišuje. Mirall to však vše využívá ku prospěchu, a za své hubené tělo se nijak nestydí, ačkoliv je díky tomu často terčem kamarádských posměchů a vtípků. Příbuzenství mezi ním a jeho dvěma bratry prozrazuje hlavně jeho zbarvení. Kožíšek má v základu bílou barvu, kterou doplňují skvrny játrové barvy pouze na určitých místech, zejména na zádech. Menší játrové flíčky lze pak najít zejména na ouškách a na čumáku. Stejně flekaté jsou i v základu růžově zbarvené polštářky a nosní houba.  

Povaha

Mirall sice nedisponuje nijak významnou fyzickou silou či schopnostmi v oblasti boje, ale zato je vysoce inteligentní. Díky odlišné výchově své matky se ve štěněcích letech zcela vyvaroval psím zápasům a narozdíl od svých dvou bratrů dodělal základní školu, což ho značně posunulo v oblasti znalostí. Ty však nakonec přesto využil k provádění nelegální činnosti společně se svými bratry, když byl starší. Funguje tak často jako mozek operace a vedle Maliana má v rebelské skupině Mírovců nejdůležitější hodnost i roli.   Jakožto osobnost je Mirall chladný a tichý typ, který zůstává ve všech případech seriózní. Málokdy se usmívá, natož směje. Společnost nijak nevyhledává a jistou formu náklonnosti vykazuje pouze pro své dva bratry, které zároveň i jako jediné respektuje.

Základní informace

Celé jméno: Mirall Evensson   Přezdívky: Mir, Mirý, Rall   Narození: 6. 1. 370 Ak. E.   Místo narození: území Dun   Tituly: zástupce Mírovců  

Rodina

Otec: Even Kyronsson   Matka: Sinne Sivasdottir   Sourozenci: Malian Evensson, Maurin Evensson

Remove these ads. Join the Worldbuilders Guild

Character Portrait image: by Käjthire