Remove these ads. Join the Worldbuilders Guild

Bonra Destinen

poslední Destinen

  Bonra se po masakru rodiny Destinenů stala jedinou právoplatnou dědičkou vardenského trůnu.  

Fyzické údaje

  • Pohlaví: ♀
  • Hmotnost: 28 kg
  • Výška †: 46 cm
  • Uši: překlopené
  • Srst: hladká
  • Barva srsti: modrá s bílými znaky
  • Barva očí: nebesky modrá

Vzhled

Bonra je malá štěněnka pravlka lejonského, která ještě stále roste. Pyšní se poměrně vzácným modrým kožíškem zdobeným bílými znaky. Díky modrému genu má stejně tak zabarvený i svůj zvídavý čumáček a oči, jež zdědila po mamince. Bílé znaky tvoří převážně souvislý pruh začínající u kořene nosu a přecházející na hrudi dolů, kde dál pokrývá celé bříško. K doplnění své krásy má pak i bílé flíčky na všech čtyřech tlapkách, bílou špičku ocasu a bílou špičku pravého ouška. Na bílém povrchu tlapek jí pak dobře vynikají tmavé drápky i polštářky, které má flekaté se střídáním modré a růžové barvy.  

Povaha

Všechna štěňata jsou dobře známá pro svou rozenou zvídavost a energii, ovšem Bonra všechny průměry hladce překonává. Moc ráda poznává nové věci a ještě radši si hraje. Energie má skutečně na rozdávání, mnozí ji nazývali až hyperaktivní, ale to ji nikdy netrápilo. Je to velmi veselá štěněnka s přátelskou a vstřícnou náturou, která zbožňuje společnost.
„Nevěřím na náhody. Věřím na osud.“
 

Historie

Bonra se narodila 27. tajana roku 375 Akanorské éry jako tajemství mladé vardenské princezny, Rotulii druhé. Její otec, Borgon Aglarsson, byl bývalý kriminálník a šampión nelegálních psích zápasů, což mu k dobré pověsti nijak nepřidalo. Proto se rodina Destinenů pokusila malou Bonru již od začátku držet v tajnosti. Na veřejnosti se o ni vždy staraly služebné, aby se rodina vyhnula pověrám, a Rotulia si čas se svou dcerkou užívala v upřímnosti pouze v soukromých pokojích velkovévodského hradu. S otcem se také nevídala tak často, jak by si přála, ovšem přes to všechno byla malá Bonra šťastná a svou rodinu velmi milovala.   To vše však skončilo nocí 51. ledoloma o čtyři roky roky později. Krátce po tom, co ji maminka uložila ke spánku, ji probudil křik a hlasité rány. Když její maminka přiběhla, malá Bonra hned poznala, že se děje něco zlého. Maminka ji jen rychle objala a sundala z její postýlky, aby ji přenesla ke skříni kousek od dveří. Tam svou dceru schovala a s klidným, leč přísným hlasem jí zakázala vylézt, dokud si pro ni někdo z rodiny nepřijde. Pak jí dala něžné blíz na čumáček a zmizela z pokoje. Bonra to tehdy ještě nemohla vědět, ale bylo to naposledy, co se se svou matkou viděla.   Celé to trvalo pouze pár minut, ovšem pro malou štěněnku svíranou strachem se to zdálo jako dlouhé hodiny. Křik ani rány neutichaly, naopak se zdály být stále blíž a blíž. Náhle však do jejího pokoje přiběhl její otec. Když malá Bonra vylezla, viděla svého otce tak, jak ještě nikdy. Vyděšeného, uplakaného a celého od krve. Borgon na nic nečekal, svou dceru popadl za kůži na krku a z hradu s ní utekl.   Příští dny strávila Bonra ve zcela opačném prostředí, než byla zvyklá. Místo měkké postele s hebkými polštáři a peřinami teď přespávala s otcem často venku na tvrdých a špinavých lavičkách, v lepších případech v dostavnících při cestě z Vardenu. S otcem procestovali celý Varden i Dimmanii, aby se dostali do Kredevského království. Tam její otec vysvětlil císařovně situaci a požádal ji o azyl, který jim císařovna také poskytla.   Bonra tak v aktuální době žije společně se svým otcem na císařském hradu Harskir, kde je v bezpečí.

Relationships

Tiraz II. Zimerius

blízký (Important)

Towards Bonra Destinen

4

3

Honest


Bonra Destinen

blízká (Important)

Towards Tiraz II. Zimerius

4

3

Honest


Käjthire Zimerius

blízká (Important)

Towards Bonra Destinen

5

5

Honest


Bonra Destinen

blízká (Important)

Towards Käjthire Zimerius

5

5

Honest


Základní informace

Celé jméno: Bonra I. Destinen   Alias: Bonra Blammelien   Přezdívky: Boný, Bonbon   Narození: 27. 3. 375 Ak. E.   Místo narození: Tysedon   Tituly: velkovévodkyně Vardenská   Rod: Destinen  

Rodina

Otec: Borgon Aglarsson   Matka: Rotulia II. Destinen

Remove these ads. Join the Worldbuilders Guild

Character Portrait image: by Käjthire